0

Bonusy 1000 euro w konkursie „Betmastercup” od Bet-at-home

bahCo miesiąc w Bet-at-home dla aktywnych graczy są do wygrania bonusy z łącznej puli 1000 euro.

„Betmastercup” to comiesięczny konkurs, w którym rywalizują wszyscy typerzy Bet-at-home. Trzech z nich na koniec wygrywa bonusy z puli 1000 euro:

  1. miejsce bonus 500 EUR
  2. miejsce bonus 300 EUR
  3. miejsce bonus 200 EUR

Do promocji kwalifikuje się każdy gracz Bet-at-home, który bierze aktywny udział w obstawianiu. Punkty do rankingu „Betmastercup” uzyskuje się tylko w przypadku wygranych kuponów.

  • Obliczenie punktów zakładu pojedynczego: punkty = wkład (w EUR) x podany kurs netto (ważne: kwota netto = podany kurs minus 1). Za wygrany zakład za 20 EUR, zawarty po kursie 2.50, uczestnik otrzyma 30 punktów (20 x 1.5 = 30).
  • Obliczenie punktów zakładu kombinacyjnego: punkty = wkład (w EUR) x podany kurs netto (ważne: kwota netto = podany łączny kurs minus 1). Za wygrany zakład za 20 EUR, zawarty po kursie 2.50, uczestnik otrzyma 30 punktów (20 x 1.5 = 30).
  • Obliczenie punktów zakładu systemowego i wielokrotnego: punkty = łączny wkład (w EUR) x łączny kurs netto rozliczonego zakładu (ważne: łączny kurs netto rozliczonego zakładu, czyli wygrana/łączna kwota, minus 1). Za wygrany zakład systemowy za 20 EUR, zawarty po kursie 2.50, uczestnik otrzyma 30 punktów (20 x 1.5 = 30). Prosimy zauważyć, że w przypadku zakładów systemowych i wielokrotnych łączna stawka i łączny kurs muszą być większe niż 1.

Aktualny ranking konkursu „Betmastercup” dostępny jest na stronie Bet-at-home i codziennie aktualizowany.

W przypadku wygrania bonusu, gracz w przeciągu siedmiu dni otrzyma na e-maila promocyjny kod aktywujący bonus. Należy go wpisać na koncie w zakładce „Zrealizuj bon”.

Kwota bonusu podlega trzykrotnemu obrotowi w zakładach po kursie minimalnym 1,50.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *